Amaran risiko: Modal anda menghadapi risiko tinggi. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC.
Amaran risiko: Modal anda menghadapi risiko tinggi. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC.

Canadian Dollar/Japanese Yen

Spesifikasi kontrak

ParameterAlpari StandardAlpari MicroAlpari ECNAlpari ECN MT5
Penyebaran minimum2.140.40.4
Penyebaran biasa2.94.10.81.4
Contract Size per Lot1000001000100000100000
Minimum Lot Size0.010.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum0.0010.0010.0010.001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak0.010.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot100.11010
1 pip value (pips)0.010.00010.010.01
Margin Terlindung Nilai50505050
Swap Pendek-0.39-0.39-0.39-0.39
Swap Panjang-0.10-0.10-0.10-0.1
Pembukaan00:05:0000:05:0000:05:0000:05:00
Penutupan23:55:0023:55:0023:55:0023:55:00
Status PesananGTCGTCGTCGTC
Kumpulan MarginFX MinorsFX MinorsFX MinorsFX Minors
Bebas Swap (Bayaran Harian), USD setiap lot-3.55-3.55-3.55-3.55
Elaun hari Bebas Swap7777