Amaran risiko: Modal anda menghadapi risiko tinggi. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC.
Amaran risiko: Modal anda menghadapi risiko tinggi. Exinity Limited dikawal selia oleh FSC.

US Dollar vs. Chinese Renminbi

Spesifikasi kontrak

ParameterAlpari StandardAlpari ECNAlpari ECN MT5
Penyebaran minimum131.51.5
Penyebaran biasa15.34.14.1
Contract Size per Lot100000100000100000
Minimum Lot Size0.010.010.01
Kenaikan Harga Minimum0.000010.000010.00001
Kenaikan Minimum Saiz Kontrak0.010.010.01
Nilai Pip setiap 0.01 lot, CNH0.10.10.1
1 pip value (pips)0.00010.00010.0001
Margin Terlindung Nilai100010001000
Swap Pendek-1.99-1.99-1.99
Swap Panjang-3.96-3.96-3.96
Pembukaan04:00:0004:00:0004:00:00
Penutupan23:55:0023:55:0023:55:00
Status PesananGTCGTCGTC
Kumpulan MarginFX ExoticsFX ExoticsFX Exotics